ŞEFFAF ÇADIR

Şeffaf Çadır

Yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen saydam kapama (transparan kapama) özelliği olan şeffaf çadırlar hızlı kurulabilir ve kolayca monte edilebilen çadırlardır.

Şeffaf çadırlar kullanıldığı alanlarda yağmur suyuna karşı koruma sağlar, içeriyi ve dışarıyı gösteren daha şık bir yapıya sahip olduğu için açık alan ve kır düğünleri için idealdir. Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen şeffaf çadırlar 6M, 8M, 10M, 12M ve 15M ebatlarında kurulabilirler.

Türkiye'nin her yerine hızlı ve kaliteli hizmet veren YN Kiralık Çadır’ın şeffaf çadır ürünü hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi sormak için +90 (212) 230 41 50 numaralı telefonu arayabilir veya aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. 

Fotoğraf Galerisi

Ölçüler ve Teknik Çizim

Alüminyum konstrüksiyonlarımız uluslar arası standartlara uygundur. Brandlarımız 1421 gerilme direnci ISO 9001 - 2008 ve B1 AVRUPA alev yürütmez belgelidir. 2411 ISO yapışma belgesine sahiptir. Ürünlerin teknik çizimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Çadır Alanı Hesaplayın

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM